Зеленський: Путін обрав вбивства, не мир – у Києві 25 загиблих
Ілюстративне фото з відкритих джерел
У ніч на 28 серпня російські війська завдали масованого комбінованого удару по Києву. Внаслідок атаки загинули щонайменше 25 людей, серед них - четверо дітей. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
"Дякую за щирі співчуття нашим людям, усім родинам, які втратили своїх рідних і близьких унаслідок вчорашнього російського обстрілу Києва. Станом на цей час відомо про 25 загиблих, серед яких четверо дітей, десятки людей постраждали. Абсолютно підлий удар, який демонструє справжні наміри путіна – продовжувати вбивства, а не робити кроки до миру", – сказав президент під час розмови з главою Європейської ради Антоніу Коштою.
У Міністерстві внутрішніх справ уточнили, що ввечері 29 серпня у Дарницькому районі столиці рятувальники виявили ще два тіла загиблих - чоловіка та жінки. Це підняло загальну кількість жертв до 25.
Ще вранці 29 серпня повідомлялося про 23 загиблих. Рятувальні роботи на місці зруйнованого житлового будинку в Дарницькому районі завершилися, але тоді доля вісьмох людей залишалася невідомою.
Масована атака супроводжувалася комбінованим використанням ракет і дронів. Вибухи пошкодили житлові будинки, інфраструктуру та інші об’єкти у столиці.
Ця атака стала однією з найбільш кривавих за останній час і вкотре продемонструвала, що росія спрямовує свої удари проти мирного населення.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Інтерпол розшукує українку через замах на Єрмолаєва у Монако»
Мир «"Колесо удачі": В аеропорту Лас-Вегаса турист виграв понад 3 млн доларів»
Общество «Святкова акція до 250-річчя незалежності стала символом міцних відносин між Україною та США»
Происшествия «Спротив триває: 1593-тя доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «Критично важливим залишається питання подальшого фінансування України, – Пісторіус»
Происшествия «Спротив триває: 1594-та доба протистояння України збройній агресії Росії»