Зустріч Зеленського та Путіна відбудеться в Будапешті - джерела в ОП
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Видання ForUА з посиланням на джерела в Офісі Президента повідомляє про активну підготовку до зустрічі лідерів України та Росії в Будапешті. Раніше сам президент Володимир Зеленський підтверджував, що потенційними місцями переговорів з російським диктатором Володимиром Путіним розглядаються країни Європи та Туреччина.
Проте вибір саме угорської столиці викликає дискусії. Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск висловив сумніви щодо доцільності проведення переговорів у Будапешті, посилаючись на історичний контекст. У своєму дописі він нагадав про Будапештський меморандум, підписаний у 1994 році, який мав гарантувати Україні безпеку в обмін на відмову від ядерної зброї. Цей документ часто згадується як приклад порушених міжнародних зобов'язань.
Попри застереження, джерела в ОП стверджують, що підготовка до зустрічі саме в Угорщині триває, хоча офіційного підтвердження місця проведення переговорів наразі немає.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Польща, Норвегія та Німеччина закуплять для України ракети Patriot, - Сікорський»
Спорт «Українська чемпіонка Європи зі стрибків у воду вирішила виступати за Росію»
Мир «Данія зменшує військову допомогу Україні»
Мир «Німецька молодь не хоче захищати свою країну»
Мир «Літак Зеленського супроводжували невідомі дрони»
Происшествия «Спротив триває: 1381-ша доба протистояння України збройної агресії Росії»