Трамп провів розмову із Зеленським: Про деталі поки не повідомлялося
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським після переговорів із російським очільником Володимиром Путіним. Про це журналістам повідомили в Офісі Президента, передає Укрінформ.
Відповідаючи на запитання, чи завершилася розмова президентів України та США, у відомстві зазначили: "Ще триває".
Трішки згодом в ОП підтвердили, що перемовини завершилися.
Про деталі перемовин лідерів двох країн поки не повідомлялося.
Своєю чергою прессекретарка Білого Дому Керолайн Левітт також повідомила журналістам, що Трамп мав "тривалу" розмову з Володимиром Зеленським у літаку на шляху до Вашингтона, а зараз розмовляє по телефону з лідерами НАТО, повідомляє The Guardian.
Як повідомляв BAGNET, президент США провів переговори із російським лідером Путіним на авіабазі Елмендорф-Річардсон в Анкориджі, Аляска.
Після перемовин в інтерв’ю Fox News Трамп заявив, що на переговорах з Путіним на Алясці вони погодилися з тим, що війна в Україні може закінчитися "обміном територіями" та певними гарантіями безпеки з боку США. Президент США також зазначив, що укладення угоди щодо припинення війни нібито залежить від президента Володимира Зеленського.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «"Квартал 95" створив нову компанію без Міндіча, щоб уникнути санкцій»
Мир «Парламент Нідерландів виділив для України додаткові гроші»
Политика «Після відставки Єрмака військові підрозділи запускають «челендж» із запрошеннями на фронт»
Политика «"Мирний план" поділили на чотири пакети, України стосується тільки один, – NYT»
Происшествия «Українські Сили оборони вразили нафтобази та військові об’єкти РФ у кількох регіонах»
Политика «Оновлений мирний план має 20 пунктів, але "ще треба працювати", – Зеленський»