Українцям старше 60 років дозволили іти на війну
Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №13229 про внесення змін до Закону "Про військовий обовʼязок і військову службу", пише "Судово-юридична газета".
Закон дозволяє особам віком від 60 років укладати контракти для служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях під час воєнного стану.
Чоловіки та жінки можуть укладати контракт у випадку, якщо вони визнані придатними до служби за станом здоровʼя. Зараховуватимуть на службу за письмовою згодою командира військової частини. Якщо ж кандидат — офіцер, то йому потрібне додаткове погодження з Генеральним штабом ЗСУ або відповідним органом управління.
Нові кандидати проходитимуть двомісячне випробування. Якщо за цей період виявлять невідповідність до вимог, то контракт розриватимуть достроково.
Граничний вік служби не встановлюється. Контракт укладатимуть на рік із можливістю продовження. Після завершення воєнного стану його припинять.
Підставою для дострокового розірвання договору також є непроходження випробування та службова невідповідність.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «"Росія зникне, коли зійде українське сонце", сьогодні день народження Дудаєва»
Происшествия «Простий спосіб дозволить легше ходити по слизьких сходах»
Политика «Москва готова гарантувати "тишу" у день виборів в Україні, – МЗС РФ»
Мир «Бразильський карнавал-2026: Свято відбувається по всій країні (фото)»
Мир «Навроцький заявив про прагнення Польщі до ядерної зброї»
Экономика «Хорватія відмовилась транспортувати російську нафту через Adria для Угорщини»