Трамп заявив, що США запровадять мита в 10% проти країн, що підтримують БРІКС
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент США Дональд Трамп заявив, що проти країн, які підтримують політику БРІКС, будуть запроваджені додаткові торгові мита у розмірі 10%. Про це він написав у соцмережі Truth Social, повідомляє Associated Press.
Щодо будь-якої країни, яка підтримуватиме антиамериканську політику БРІКС, буде запроваджено додаткові мита у розмірі 10%. Винятків не буде.
Раніше Трамп вимагав від країн БРІКС відмовитися від спроби створити власну валюту або підтримувати будь-яку іншу замість долара. Він погрожував учасникам об'єднання запровадженням мит та закриттям американського ринку.
Зараз до БРІКСу входять 10 країн: Бразилія, Індія, Китай, Росія, ПАР, ОАЕ, Іран, Ефіопія, Єгипет та Індонезія.
Під головуванням Бразилії у Ріо-де-Жанейро проходить саміт БРІКС 6-7 липня. За підсумком було ухвалено декларацію. Держави-учасниці зробили заяви про війну в Україні, ірано-ізраїльський та палестино-ізраїльський конфлікти, закликали реформувати міжнародні інститути та виступили проти космічних перегонів озброєнь.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Верховна Рада визначилася, чи будуть вибори в Україні під час війни»
Политика «Украинские дальнобойные системы эффективнее небольших партий Taurus, – Мерц»
Происшествия «СБУ нейтралізувала агентурно-бойову групу російської розвідки та ліквідувала кілера»
Мир «Іран відхилив мирну пропозицію США й назвав умови надмірними»
Мир «В Чехии расследуют пожар на оружейном заводе и возможный российский след»
Наука и техника «Крижані землі тануть швидше, ніж південна півкуля може витримати»