На Банківській назвали мету наступного раунду переговорів у Стамблі
Фото: Переговори у Стамбулі
Україна на переговорах з росією вимагає припинення вогню, це буде точка старту для дипломатичних переговорів. Без припинення вогню переговори у Стамбулі стануть майданчиком для обговорення суто гуманітарних питань, зокрема, обмін полоненими. Про це заявив радник глави Офісу президента України Сергій Лещенко.
"Очікування таке, що Стамбул мав би привести до зупинки вогню і це точка старту для дипломатичних переговорів. Без зупинки вогню вести переговори, коли до скроні приставлений російський автомат, ніхто не буде. Тому очікуємо наступного раунду.
Слід розуміти, чи це буде справді бажання росії виконати ту вимогу, яку американські партнери ставлять. І це домовленості яким уже більше трьох місяців, досягнуті у Джидді, що припинення вогню і далі переговори. Чи вони будуть і далі займатися окозамилюванням і буде тільки гуманітарний трек, в якому обмін полоненими і обмін цивільними", - сказав Сергій Лещенко.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський визначить спецпредставника по Білорусі, який повинен буде тиснути на режим Лукашенка»
Политика «США готовы оформить гарантий безопасности в обмен на отказ от Донбасса, – Зеленский»
Общество «Береза звинуватив керівництво НБУ на чолі з Андрієм Пишним у переслідуванні викривачів і журналістів»
Происшествия «Детективи НАБУ просять Зеленського запровадити санкції проти ексрегіонала Іванющенка»
Общество «Пошук жертв Волинської трагедії на Рівненщині: Українсько-польська експедиція почала роботу»
Политика «США планують завершити війну з Іраном до 9 квітня, – ЗМІ»