Китай побачив "нові тенденції" щодо України
Фото: ріxabay
Влада Китаю бачить "нові тенденції" у процесі політичного врегулювання війни в Україні. Про це сказав речник МЗС КНР Лінь Цзянь на брифінгу в середу, 5 березня.
– Китайська сторона відзначила нові зміни у політичному врегулюванні "кризи" (так у Пекіні називають війну росії проти України – ред.), – заявив він, коментуючи зустріч лідерів європейських країн щодо України 2 березня у Лондоні.
Речник нагадав, що в українському питанні Китай продовжує наполягати на необхідності дотримання при вирішенні розбіжностей чотирьох принципів: повага до суверенітету і територіальної цілісності всіх країн, дотримання цілей і принципів Статуту ООН, використання мирних методів для вирішення розбіжностей та врахування "законних безпекових занепокоєнь" кожної зі сторін (останнє – наратив росії про нібито загрози для неї, чим кремль виправдовує війну – ред.).
– Китай сподівається на те, що причетні сторони за допомогою діалогу та консультацій знайдуть стійкі й довгострокові рішення, які б враховували взаємні занепокоєння, – сказав речник МЗС КНР.
Раніше BAGNET повідомляв, що Китай може відправити війська на окуповані території України.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «"Законсервированный" агента ФСБ 12 лет ждал приказа из Москвы: шпион задержан»
Происшествия «СБУ, Нацполіція із Силами оборони посилюють північні регіони України»
Мир «Швейцарія розширила санкції проти агресивних країн»
Происшествия «Корабель із викраденим зерном з окупованих територій не прийняли у портах Хайфи та Іскендеруна»
Общество «Від кого ховається голова Коцюбинського Даніш?»
Мир «Глава Нацразведки США Тулси Габбард подала в отставку»