Зеленський публічно посперечався з Трампом і Венсом
Президент України Володимир Зеленський посперечався зі своїм американським колегою Дональдом Трампом та віцепрезидентом Джей Ді Венсом щодо російсько-української війни.
Про це стало відомо з трансляції зустрічі, яку транслював телемаратон.
Так, спершу Венс заявив, що війна між росією та Україною повинна вирішитися за допомогою дипломатії. У відповідь український президент заявив, що вже підписував угоду із рашистом Путіним у присутності президента Франції та канцлера Німеччини.
Зеленський також заявив, що у випадку підписання поганої угоди між рф та Україною, то США «відчують це». Венс і Трамп обурилися та відповіли, «нам буде чудово» а також додали, що Зеленський не має права нав’язувати свою думку.
Далі лідери згадали про колишнього президента США Барака Обаму. Трамп заявив, що він не дав Україні нічого, а він натомість передав ПТРК Javilin.
Трамп також додав, що Зеленський не має карт на руках, натомість Зеленський у відповідь заявив, що він «не приїхав сюди грати в карти».
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «8 березня, це не про красу та весну, а про довгий шлях боротьби жінок за власні права»
Мир «Під посольством США в Осло стався вибух»
Политика «Брюссель ще не передала Україні жодного з 30 винищувачів F-16, обіцяних у 2023 році»
Политика «Перша група українських експертів цього тижня прибуде на Близький Схід, – Зеленський»
Мир «Єврокомісія наполягає на швидшій інтеграції країн-кандидатів до ЄС»
Мир «Вашингтон и Иерусалим обсуждают спецоперацию на ядерных объектах Ирана, – Axios»