Зеленський розповів, коли путін піде на Європу
Президент, в інтерв'ю італійському телеканалу RaiNews24 заявив, що територіальні поступки рашистам можуть призвести до нової хвилі війни через декілька років
Він зазначив, що агресор та головний рашист повинні відчути, чому наступного разу не треба йти з новою хвилею війни.
"Якщо просто сьогодні сісти за стіл перемовин, віддати території Путіну, так він буде просто потирати руки і скаже: "Окей, готуємось, нам треба рік-два, пару років і ми прийдемо з новою хвилею". Він точно прийде до Європи", – сказав президент.
Він додав, що Путін хоче увійти в історію "людиною, яка забирає землі, яка має таку державу, яку ніхто не може перемогти" та додав, що це його "хворе бажання".
"Не можна просто визнавати окупацію територій. Юридично не можна визнати (окуповані, – ред.) території. Інакше він піде далі, в інші держави. І ви це побачите – не дай Боже – але ви побачите. Його бажання саме таке. Це його ціль – впливати повністю на європейський континент", – додав Зеленський.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Зеленський і Трамп сьогодні проведуть спільну розмову з лідерами Європи»
Происшествия «Українські бійці героїчно стримують масовий ворожий наступ»
Спорт «Футболіст подавився чаклунським амулетом і помер під час матчу»
Мир «Антироссийские санкции остановили рост производства сжиженного газа, – Bloomberg»
Политика «Без повного припинення вогню організувати референдум неможливо, – Зеленський»
Спорт «Порванная футболка Марадоны ушла с молотка за высокую цену»