Туреччина виступає за негайне припинення вогню та встановлення миру в Україні
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан заявив, що його країна виступає за негайне припинення вогню та встановлення миру в Україні.
Про це він сказав на пресконференції в Анкарі після зустрічі з міністром закордонних справ Бельгії Бернаром Квентеном.
– Ми обговорили регіональні питання, зокрема ситуацію в Україні. Ми, безумовно, прагнемо до якнайшвидшого припинення вогню та досягнення миру. Війна, що відбувається в центрі Європи у 21-му столітті, має завершитися якомога швидше. Кризи, спричинені цією війною, включно з міграційними, економічними та іншими, повинні припинитися. Ці думки ми висловили під час наших переговорів, — зазначив він.
Говорячи про ситуацію в Сирії, очільник турецького МЗС наголосив на важливості підтримки сирійського народу.
– Ми сподіваємося, що сирійці якнайшвидше зможуть визначити своє майбутнє. Для цього їм необхідна кваліфікована підтримка міжнародної спільноти. Туреччина робить усе можливе для мобілізації як власних ресурсів, так і ресурсів міжнародної спільноти, — заявив він.
Підготував: Сергій Дага





Общество «Сирський вступив до докторантури НУОУ та визначається з темою майбутньої дисертації»
Происшествия «Збитки на 80 млн грн: ліквідували схему закупівлі ліків для бюджетних медзакладів»
Мир «Замміністра оборони США Колбі відвідає штаб-квартиру НАТО 27 серпня»
Происшествия «Аварія на шахті у Кривому Розі, загинуло троє гірників»
Экономика «Проблеми металургії: Навесні може виявитися, що рятувати вже нічого – нардеп»
Происшествия «Рашисти знову убили мирних людей в Україні»