У Туреччині назвали умовою миру територіальну цілісність України
Фото: Хакан Фідан
Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан назвав умовою справедливого завершення російської агресії проти України збереження територіальної цілісності України. Обидві країни не хочуть залишитися у програші, турецька сторона продовжує шукати точки дотику між Україною та росією, додав Фідан.
"У нас особливі відносини з обома сторонами. Ми не відмовляємось вислуховувати їх. Друг каже лише правду, саме так ми й робимо. Справедливий вирішння війни має бути знайдено у рамках територіальної цілісності України", - сказав Хакан Фідан в інтерв'ю газеті Hurriyet.
1 листопада міністр закордонних справ росії Сергій Лавров заявив, що москва цінує миротворчі зусилля Туреччини, однак "викликає подив" поставки зброї Україні.
Незадовго до цього президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган говорив, що під час переговорів з володимиром путіним на саміті БРІКС у жовтні побачив бажання президента рф завершити війну в Україні.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський доручив терміново перезавантажити наглядові ради в оборонній сфері та енергетиці»
Общество «Азарова визнали винним у держзраді й заочно засудили до 15 років буцегарні»
Политика «"Нескінченне фінансування неможливе": позиція США щодо допомоги Україні»
Происшествия «Українські спецслужби підтвердили вибух на нафтопроводі, що постачає нафту до Європи, – ЗМІ»
Политика «Сикорский: судьба войны зависит от решения ЕС по замороженным российским активам»
Общество «З 1 січня 2026 року зростуть виплати родинам загиблих захисників»