Україна повинна мати право знищувати військові об'єкти на території ворога, - Боррель
Варто зняти всі чинні обмеження на використання Україною західної зброї для ударів по військових цілях агресора.
Про це написав у соцмережі Х (Twitter) глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель після масованої російської атаки Росії 26 серпня.
Він підкреслив, що зняття обмежень на використання засобів проти російських військових, які беруть участь в агресії проти України, відповідно до міжнародного права, посилить українську самооборону, убезпечить життя людей і зменшить руйнування в Україні.
"Росія посилила свою агресію, відновивши масовані атаки по всій Україні, спрямовані на цивільну інфраструктуру, включаючи гідроелектростанції, і призводячи до людських жертв", – написав Боррель.
Він також зазначив, що Україні потрібна протиповітряна оборона негайно.
Боррель додав, що обговорить це питання з главою МЗС України Дмитром Кулебою та міністрами закордонних справ ЄС на неформальній зустрічі у четвер.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «Чеський прем'єр унеможливив продаж літаків Україні»
Наука и техника «Проти Meta подали міжнародний позов через порушення приватності у WhatsApp»
Политика «Кремль хоче ділити електроенергію ЗАЕС між Україною та РФ, – Politico»
Экономика «БЕБ викрило незаконні поставки з Київської області електропристроїв агресору»
Экономика «Уряд готує трискладову пенсійну реформу: солідарна система, професійні та накопичувальні пенсії»
Происшествия «Влада Сумщини попереджає про нову загрозу від ворожих дронів, це вибухівка у мішках»