Президент вніс у Раду законопроект про демобілізацію строковиків
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про демобілізацію строковиків. Наразі документ направили на розгляд комітету з нацбезпеки.
У законопроекті не зазначено жодних термінів такої демобілізації. Йдеться лише про те, що вона відбуватиметься за указом президента.
"Військовослужбовці строкової служби, строк яких закінчився під час дії воєнного стану та військову службу яких продовжено понад встановлені строки звільняються з військової служби в запас у строки, визначені Указом Президента України", – йдеться у законопроекті, пише UNIAN.
Мова про тих військових, які служили термінову службу на початок вторгнення і яких залишили після цього служити безстроково.

BAGNET нагадує, раніше міністр оборони України Рустем Умєров заявляв, що про демобілізацію військових можна буде говорити лише після закінчення війни, але захисники зможуть отримувати відпустки чи часткове звільнення.
Підготував: Сергій Дага





Спорт «Команда Усика ведет переговоры об организации его прощального поединка против Уайлдера»
Здоровье «FDA схвалило першу клітинну терапію проти ускладнень при раку крові»
Мир «Венс поміняв риторику: ставка України на оборону виснажує ворога і створює умови для завершення війни»
Мир «Німецькі резервісти проходитимуть навчання від 3 до 12 тижнів, а служба триватиме до року»
Политика «Росіяни запропонували Україні "тимчасове перемир’я" у Костянтинівці і це нова пастка від ворога»
Политика «Критично важливим залишається питання подальшого фінансування України, – Пісторіус»