11:59 / 22.02.2024 Политика

Різка заява: Байден назвав путіна "схибленим сучим сином" і натякнув, що Трамп має бути ув’язнений

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Президент США Джо Байден назвав президента росії владіміра путіна "схибленим сучим сином" під час заходу зі збору коштів у середу, 21 лютого, в Сан-Франциско.

"У нас є схиблений сучий син, цей чолов’яга, Путін, інші. І ми завжди повинні турбуватися про ядерний конфлікт. Але екзистенційна загроза для людства – це клімат", – цитує CNN Байдена.

Голова Білого дому також розкритикував коментарі колишнього президента Дональда Трампа, який порівняв свої юридичні проблеми зі смертю російського опозиціонера і критика Кремля Олексія Навального. Президент перефразував коментарі свого попередника, а потім сказав присутнім, що "якби я стояв тут 10-15 років тому і говорив усе це, ви б усі вважали, що я повинен бути ув’язнений".

"Він порівнює себе з Навальним і каже, що через те, що наша країна стала комуністичною, його переслідували так само як переслідували Навального. Звідки, чорт забирай, це береться", – сказав Байден.

На відміну від Байдена та інших західних лідерів, Трамп, лідер республіканців на президентських виборах 2024 року, досі не засудив росію або путіна за смерть Навального.

Підготував: Сергій Дага