Український генпрокурор розповів про історичне рішення США
Мова йде про рішення передати Міжнародному кримінальному суду даних про воєнні злочини російських військ в Україні.
“Ми над цим працювали командою більше року, і це рішення дійсно історичне, адже воно допоможе добрати ті елементи доказової бази, які, з моєї точки зору, зроблять можливими притягнення до відповідальності росіян за ті злочини, про які відомо всьому світу”, – заявив генеральний прокурор України Андрій Костін.
На його думку, такий крок з боку Сполучених Штатів Америки є не просто сигналом солідарності. Це ще й дієвий акт у відновленні справедливості для всіх жертв російського вторгнення.
"Такого ще не було в історії взаємовідносин США та МКС. … Така співпраця для нас є не просто сигналом солідарності, вона є дієвим актом допомоги у відновленні справедливості для всіх жертв цієї війни", – зазначив Генпрокурор України.





Происшествия «У Києві затримали банківського працівника за передачу даних ЗСУ ворогу»
Происшествия «У ніч на 9 лютого українські війська завдали ударів по об’єктах противника в РФ і на Херсонщині»
Мир «Экстремальная зима выявила слабые места энергетической инфраструктуры Польши»
Происшествия «Поліція перевірила кафе у Вінниці після появи відвідувача з підозрілим предметом»
Происшествия «Роман Костянтина Коверзнєва номінували на державну премію ім. Олеся Гончара»
Здоровье «МОЗ б’є на сполох: тисячі госпіталізацій через обмороження, найбільше випадків у Києві та на сході»