Україна отримає перші танки "Абрамс" вже наступного тижня, – Байден
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Перші танки Abrams надійдуть в Україну вже наступного тижня. Про це заявив президент США Джо Байден, повідомляє Білий дім та CNN.
Сьогодні я схвалив наступний транш американської безпекової допомоги Україні, включаючи більше артилерії, більше боєприпасів, більше протитанкового озброєння. Наступного тижня перші американські танки будуть Abrams доставлені в Україну.
За словами Байдена, США також зосереджені на зміцненні потенціалу протиповітряної оборони України, щоб захистити критично важливу інфраструктуру, яка забезпечує тепло і світло в найхолодніші й найтемніші дні року.
Він наголосив, що США залишається відданою наданню підтримки зусиллям України щодо захисту від російського вторгнення.
Раніше BAGNET повідомляв, що відправлення американських танків Abrams відбувається за графіком. Вже найближчим часом вони будуть доставлені в Україну.
Також нагадаємо, що президент США Джо Байден вирішив, що Україні поки що не передаватимуть ракети ATACMS. Але не виключив, що у майбутньому це питання може з’явитися на порядку денному.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «В Україні через спеку обмежать електропостачання для бізнесу та населення»
Мир «Окремі політики в Чехії пропонують і собі забрати ордени у Зеленського»
Политика «Эрдоган хочет возобновить переговорный процесс между Украиной и Россией»
Мир «Вперше в історії Монако: Князь Альбер II засудив теракт»
Общество «У низці країн Центральної та Південно-Східної Європи оголошено "червоні" попередження через високі температури»
Происшествия «Генштаб РФ підготував кілька варіантів наступальної операції, зокрема з території Білорусі, – Сирський»