Україна отримає ракети Iris-T і протимінну техніку від Норвегії
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Норвегія готова надіслати до України ракети для зенітно-ракетних систем IRIS-T, спеціальне обладнання для розмінування та надати підтримку у забезпеченні електропостачання.
Про це заявив прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере під час візиту до Києва, пише Reuters.
Підтримка протиповітряної оборони була вирішальною у перешкоджанні росії взяти під контроль повітряний простір і, таким чином, запобігла великим стражданням цивільного населення та військовим втратам.
У пакеті допомоги передбачено постачання ракет IRIS-T, портативних комплектів для відкриття коридорів через мінні поля та обладнання для відновлення критичної електричної інфраструктури.
Reuters припускають, що ракети можуть бути запущені з установок, наданих Швецією.
Раніше, стало відомо що Норвегія передасть Україні літаки F-16. Таким чином, Норвегія стане третьою країною НАТО після Нідерландів і Данії, які вже передали Україні бойові літаки F-16.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Трамп оголосив триденне перемир'я в Україні та обмін 1000 на 1000»
Мир «Український морський дрон Magura V5 знайшли біля курортного острова в Греції»
Экономика «Зміни до Держбюджету: Видатки на оборону та безпеку зростуть на 1,5 трлн грн»
Происшествия «Спротив триває: 1536-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Мир «Вищий орган Північної Кореї узаконив ядерну кнопку як "особистий захист" Кіма»
Происшествия «Держатомрегулювання: Рівень радіації в Чорнобильській зоні підвищений, але в межах норми»