Зеленський шукає заміну міністру оборони Резнікову, – ЗМІ
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Президент України Володимир Зеленський планує відправити у відставку міністра оборони Олексія Резнікова. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела.
На початку лютого, після низки корупційних скандалів у Міноборони, відставка Резнікова вже обговорювалася. Кандидатом на посаду міністра оборони тоді розглядали начальника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова.
Тоді прогнозувалося, що Резніков може очолити Міністерство юстиції або Міністерство стратегічних галузей промисловості. На останнє він, начебто, не зголосився, тож у лютому всі лишилися на своїх посадах.
Зараз глава держави активно шукає кандидатів на заміну Резнікову. Наразі на посаду міністра оборони розглядають двох кандидатів:
- віцепрем'єр-міністра з відновлення України Олександра Кубракова;
- міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна.
Олексію Резнікову за даними "УП", начебто запропонували посаду посла у Великій Британії, яка вакантна після відставки Вадима Пристайка.
Підготував: Сергій Дага





Мир «В Гренобле суд отменил разрешение на ношение буркини в бассейнах»
Происшествия «Спротив триває: 1584-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Политика «Качинський заявив, що поверне Україні орден Ярослава Мудрого, а Садового назвав бандерівцем»
Политика «Зеленский: В Минске реализуются меры по подготовке к потенциальному расширению агрессии РФ против Украины»
Происшествия «Ветерани UNBROKEN отримали 20 електроскутерів від Християнського корпусу, Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» та Валерія Дубіля»
Происшествия «Армия РФ нанесла более 900 ударов по Запорожской области за сутки: есть погибший и раненые»