ДБР повідомило про підозру в держзраді екснардепу Рабіновичу
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Державне бюро розслідувань (ДБР) оголосило підозру екснардепі від забороненої проросійської ОПЗЖ. Про це повідомляє ДБР.
Він розповсюджував серед населення та політичного керівництва країн Європейського Союзу антиукраїнську пропагандистську інформацію.
Зазначається, що Вадим Рабінович у своїх численних виступах та інтерв’ю оприлюднював маніпулятивні висловлювання, що несли шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, державній, економічній та інформаційній безпеці України.
А його пропагандистська діяльність допомагала керівництву російської федерації досягати своїх військово-політичних цілей та забезпечувала рф ідеологічну допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.
Раніше BAGNET повідомляв, що 24 липня підозру в державній зраді отримав чинний народний депутат від ОПЗЖ Олександр Пономарьов.
Крім того, колишньому народному депутату Євгенію Мураєву повідомили про підозру в державній зраді через використання телеканалу "Наш" для поширення російської пропаганди.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Фронт платить кровʼю за піар та «реформи» Федорова, – військові записали звернення про ситуацію на фронті»
Экономика «МВФ одобрил новый кредит для Украины – Корецкий прокомментировал»
Наука и техника «В Україні презентували Firefly – новий високоточний боєприпас для безпілотників»
Мир «ЄС оштрафував AliExpress на 550 млн євро через небезпечні та підроблені товари»
Происшествия «Ворог знищив завод виробника балістичного захисту UKRTAC»
Спорт «Родрі – найкращий гравець ЧС-2026, Мбаппе став найкращим бомбардиром турніру»