У ГУР стежать за подальшим розвитком "внутрішнього російського конфлікту"
Внутрішнє російське протистояння між ватажком так званої ПВК “Ваґнер” Пригожиним з військово-політичним керівництвом держави агресора є ознакою краху путінського режиму.
Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.
“Насамперед треба розуміти, що йдеться про внутрішній російський конфлікт і протистояння, які є прямим наслідком злочинної військової агресії режиму путіна проти України”, ― підкреслив представник української воєнної розвідки.
Андрій Юсов додав, що Україна продовжує стежити за подальшим розвитком ситуації на росії.
Нагадаємо, ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин звинуватив Міністерство оборони росії у завданні ракетного удару по таборах його найманців на Донбасі, що нібито спричинило загибель великої кількості “вагнерівців”. Далі він оголосив про намір фізично знищити керівництво російського оборонного відомства – з цією метою бійці підпорядковані Пригожину висуваються у напрямку Ростова-на-Дону.





Общество «В Украине открывают пункты несокрушимости со спальными местами и мобильные кухни, – Свириденко»
Происшествия «Зеленський продовжує тасувати кадрову колоду»
Происшествия «Нидерланды направят дополнительные 23 млн евро на газ и ремонт энергосистемы Украины»
Мир «Власти Молдовы начали процесс выхода из СНГ, – глава МИД»
Политика «Планы подписания документа по восстановления Украины Трампом и Зеленским отменены, – Axios»
Мир «Трамп розкритикував рішення Лондона щодо Чагоських островів і пояснив, навіщо США Гренландія»