Москва стягує свої ракетні війська до прикордонних територій України
Кремль перейшов до чергового стягування власних ракетних військ до прикордонних територій України, що збільшує ризики нових масованих атак. Під загрозою опиняться насамперед об'єкти у Житомирській, Київській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях.
Про це під час виступу на брифінгу військового командування ЗСУ розповів начальник Головного оперативного управління Генерального штабу Олексій Громов. За його словами, ворог готовий застосовувати ракети типу Х-35.
"Наразі агресор зосередився на цілях пов'язаних з логістикою, промисловими об'єктами, а також нафто- та газозабезпеченням", – зауважив військовий.
За наявними даними, Москвою до Брянської області переміщено дивізіон берегового ракетного комплексу "Бал". Він призначений для контролю територіальних вод та проливних зон; захисту військово-морських баз, інших берегових об'єктів та узбережжя; захисту узбережжя на небезпечних напрямках можливої висадки десанту.
Дальність поразки: 120 км із ракетою Х-35 і 260 км із ракетою Х-35У.





Мир «Найбільша конфіскація наркотиків у Європі: в Іспанії затримали корабель із кокаїном»
Мир «Поки Кремль не змінить вимог до України, його "мирні" пропозиції фальшиві, - ФРН»
Спорт «Фінал ЧС-2026: FIFA втричі підвищила ціни на квитки»
Здоровье «Препарат проти цукрового діабету та ожиріння Mounjaro став лідером світових продажів»
Происшествия «Литва виділить 10 мільйонів євро на підтримку українських дітей»
Мир «Тоталітарна КНДР заробила близько 13 млрд доларів на підтримці Росії у війні проти України»