США підвищать військову активність в країнах Балтії для захисту від росії, – Остін
Фото: Ллойд Остін /з відкритих джерел
США перекинуть до країн Балтії додаткові війська, якщо це буде необхідно для захисту від будь-якої можливої загрози з боку росії.
Як повідомляє Arirang, про це заявив глава Пентагону Ллойд Остін.
Остін також оголосив про додаткові навчання, які США планують провести з Латвією, Литвою та Естонією.
Міністр оборони США перебуває з першим в історії дводенним візитом у Латвії. В ході візиту він неодноразово підкреслював, що США віддані справі надання допомоги країнам регіону в самозахисті.
Раніше в ході пресконференції в Литві глава Пентагону заявив, що НАТО не прагне до конфронтації, однак нагадав росії про п'яту статтю Альянсу, в якій йдеться, що напад на одного союзника НАТО означає атаку на всіх.
Остін 8 серпня також обговорив з місцевими чиновниками питання безпеки в регіоні та військову підтримку України.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Столиця Бельгії більше не бельгійська, – Ілон Маск»
Общество «"Це вже не просто тиск. Це транснаціональна схема": велике інтерв’ю з Денисом Федоркіним»
Политика «До Нового року багато що може вирішитись, – Зеленський»
Политика «Путин отказался прекратить огонь на время украинского референдума, – Трамп»
Спорт «Українські боксери вийшли до Топ-15 найбагатших бійців світу»
Политика «Зеленский заявил, что Кремль отвергает референдум из-за необходимости гарантий безопасности»