У Канаді повідомили про зміну плану рф щодо України
Ілюстративне фото з відкритих джерел
росія втратила військовий потенціал для реалізації планів в Україні на тлі значної кількості вбитих окупантів та знищеної техніки. За 149 днів війни російське окупаційне військо залишилось без третини бойової наземної ефективності.
У Збройних силах Канади проаналізували, чи достатньо російських сил для досягнення цілей в Україні.
"Через значні втрати особового складу і техніки у росії, ймовірно, більше немає військового потенціалу для реалізації своїх амбіцій в Україні", - інформують в аналізі.
Агресор змушений зменшити свої стратегічні цілі та знаходити нове публічне обґрунтування часткового територіального контролю, який має російське окупаційне військо.
"У росії завжди були максималістські географічні амбіції в Україні. Невдалі спроби Москви захопити Київ і північно-східні міста Чернігів, Суми та Харків на початку вторгнення демонструють ці значні територіальні амбіції далеко за межами Донбасу", – резюмували канадці.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Кремль кличе Зеленського на переговори з Путіним»
Политика «США, вероятно, примут участие в переговорах, но без Уиткоффа и Кушнера»
Политика «Міністр оборони анонсував перші кроки для побудови нової системи захисту українського неба»
Происшествия «Масована атака по території України, є загиблі»
Происшествия «Сили оборони збили над Чорним морем російський Су-34»
Мир «На стене одной из комнат Белого дома поместили фотографию Трампа и Путина (фото)»