Джонсон не розділяє оптимізму щодо швидкого вирішення війни в Україні
Фото: Борис Джонсон /з відкритих джерел
Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон не висловлює особливого оптимізму щодо швидкого вирішення війни в Україні.
Про це британський прем'єр сказав в інтерв'ю німецькому виданню після саміту "Великої сімки", інформує ТСН.
"Звичайно, всі хочуть, щоб війна закінчилася. Вони відчайдушно хочуть, щоб війна закінчилася. Але неможлива угода. Путін не пропонує мирної угоди. Зеленський не може запропонувати угоду", – сказав він.
Зі слів Джонсона, саме тому партнери G7 погодилися, що вони повинні допомогти Зеленському протриматися і зміцнити позиції України. Мета "Сімки" полягає в тому, щоб допомогти Зеленському поставити себе в найкраще положення, якщо колись все ж відбудуться переговори з Росією. Наразі така стратегія.
"Водночас ми хочемо впевнитись, що ми також готові надати Україні гарантії щодо майбутнього, зокрема те, що вони отримають озброєння НАТО, розвідувальні дані й так далі", – зазначив британський прем’єр.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «"Все очень странно или кто-то забил болт на эвакуацию": офицер о прорыве врага к КП 102-й бригады ТРО»
Политика «Путін – безжальний вбивця: реакція сенаторів США через обстріли на Різдво»
Происшествия «"Ми виходили три дні": офіцер розповів про захоплення штабу 106 бригади у Гуляйполі»
Мир «Громадяни Польщі бояться військової агресії наступного року»
Мир «Іноземного туриста в Норвегі затримали через фото на території росіян»
Происшествия «На Волині ліквідовано пожежу після ворожої атаки»