Семенченка випустили з СІЗО, щоб відправити на фронт
Фото: Семен Семенченко/з відкритих джерел
Колишнього народного депутата та засновника добровольчого батальйону "Донбас" Семена Семенченка Київський апеляційний суд відпустили під домашній арешт, повідомляють Podrobnosti.
Суд частково схвалив апеляційну скаргу захисника Семенченка та ухвалив звільнити його з СІЗО під цілодобовий домашній арешт. Він зобов'язаний прибувати на вимогу суду і не спілкуватися зі свідками. Повне рішення суду буде оголошено 23 червня.
13 червня до суду звернувся листом начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, в якому поручався за Семенченка. Він писав, що Семенченко має "високі організаційні якості, успішно діяв як командир підрозділу, керував та організовував оборону населених пунктів та територій".
Буданов зазначив, що екс-командир батальйону "Донбас" неодноразово заявляв про бажання взяти участь у війні проти росії, а президент Зеленський дозволив залучати до захисту держави досвідчених бійців, які перебувають під вартою або відбувають покарання.
Начальник розвідки закликав звільнити Семенченка та залучити його до оборони країни у складі ЗСУ України.
BAGNET нагадує, що у березні 2021 року СБУ звинуватила Семен Семенченко в створенні приватної військової компанії.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Шойгу звинуватив НАТО у підготовці до нападу на Росію та Білорусь»
Мир «Німецькі виші дуже хочуть, щоби студенти росіяни до них приїздили на навчання»
Экономика «Очільник Міненерго зробив прогноз, що буде з відключеннями електроенергії до кінця зими»
Общество «Самолікування як суспільний виклик: ZDOROVI об’єднали експертів для обговорення втрати довіри до професійної допомоги»
Мир «Трамп дав Зеленському пораду "рухатися" тільки не сказав куди»
Общество «Секс-скандал, справа НАЗК, бюджетні кошти. Велике інтервʼю ректора КНУ Володимира Бугрова»