У росії зробили нову заяву про мирні переговори з Україною
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Переговори між російською та українською делегаціями про припинення вогеню не ведуться, Київ фактично вийшов із переговорного процесу. Про це заявив заступник глави МЗС рф Андрій Руденко, передає ТАСС.
Переговори не продовжуються. Україна фактично вийшла з переговорного процесу.
Дипломат додав, що Київ не надав відповіді на запропонований Москвою проект "мирного" договору.
І пов'язав це з рішенням глав МЗС країн - членів ЄС виділити Україні ще 500 млн євро із Європейського фонду миру на закупівлю зброї.
Раніше президент росії володимир путін у телефонній розмові з президентом Фінляндії Саулі Ніїністе заявляв, що переговори між Москвою та Києвом фактично призупинені "через незацікавленість української сторони у конструктивному діалозі".
Остання очна зустріч делегацій проходила у Стамбулі 29 березня. Кілька перших очних раундів відбулися в Білорусії наприкінці лютого та на початку березня.
BAGNET нагадує, член української переговорної групи Давід Арахамія заявив, що на переговорах "території ми не можемо віддавати і визнавати".
У Кремлі заявляють, що час для особистих переговорів путіна та Зеленського "ще не настав".
Підготував: Сергій Дага





Политика «Трамп пообещал поднять пошлины для стран, несогласных с его позицией по Гренландии»
Мир «Протестувальники в Данії пікетували посольство США»
Спорт «Євро-2026 з гандболу: Збірна України сьогодні зіграє з Чехією»
Мир «Европа усиливает санкционное и контрольное давление на "теневой флот" РФ и ее партнеров, – ISW»
Политика «Ексзаступник голови ЦВК назвав ідею «референдуму про мир» юридичною фікцією»
Политика «Споры из-за Гренландии не повлияли на поддержку Украины, заявили в ЕС»