Конопелько Микола: Першочергова ціль ЗЕ-команди Лівобережжя – повна модернізація заводу "Енергія"
«Бортничі» – не єдине джерело неприємного запаху на Лівобережжі. Зловонні і небезпечні для здоров'я викиди ідуть також від сміттєспалювального заводу «Енергія».
Про це пише на своїй офіційній сторінці кандидат до Київради від партії «Слуга Народу» Конопелько Микола.
Завод був заснований ще в 1987 році і побудований фактично посеред житлового району Позняки. Тоді здавалося, що він знаходиться на окраїні міста, але за останні 30 років Київ так розрісся, що екологічно небезпечне підприємство опинилося в центрі спального району столиці.
Зараз керівництво заводу стверджує, що це – екологічно безпечне підприємство, на якому встановлений моніторинг шкідливих викидів у довкілля. Втім, у своїх коментарях чиновники забувають вказати, що «Енергія» безпечна лише за українськими стандартами. А наші стандарти - у п'ять (!) разів нижчі за європейські.
За словами кандидата, ЗЕ-команда Лівобережжя вже працює над розв’язанням цього питання.
«Ми суттєво зменшимо шкідливі викиди у атмосферу за рахунок встановлення нового обладнання та приведення існуючого обладнання у відповідність до норми. Проведемо повну модернізацію заводу, щоб назавжди позбутися неприємного запаху та шкідливих викидів. Модернізацію можна провести швидко, якщо цього справді захотіти. Для цього є і донори, і бюджетні гроші», – заявив Конопелько Микола.
Кандидат до Київради стверджує, що в даному питанні ЗЕ-команда Лівобережжя має повну підтримку народних депутатів від «Слуги Народу»: «Ми з командою народних депутатів включилися у цей процес і вже зараз на наступний рік у бюджет закладаються гроші на реконструкцію. Ми також працюємо над запровадженням європейських екологічних норм в Україні, щоб шкідливі викиди вважалися шкідливими, а не «прийнятними», як це є зараз. Наша першочергова ціль – повна модернізація заводу, щоб назавжди позбутися неприємного запаху та шкідливих викидів».





Происшествия «Окупанти влучили балістичною ракетою по центру Прилук»
Мир «Президент Угорщини відмовився виконувати вимогу Мадяра щодо дострокового складання повноважень»
Спорт «Італійський фахівець очолив збірну України з футболу»
Мир «Війська Білорусі та РФ проводять спільні маневри, де відпрацьовують навички доставки застосування ядерних боєприпасів.»
Происшествия «Під підлогою монастиря на Львівщині виявили старовинні церковні реліквії»
Происшествия «Спротив триває: 1547-ма доба протистояння України збройній агресії Росії»