Вже 57 днів триває ознайомлення з матеріалами справи підозрюваних та захисників у справі Павла Шеремета
Наразі пред’явлено підозру особам, яких слідство вважає виконавцями цього вбивства.
У справі Павла Шеремета пред’явлено обґрунтовану підозру особам, яких слідство вважає виконавцями. Справа щодо цих осіб виділена в окреме провадження, досудове розслідування в якій завершено 22 травня. Матеріали справи готові для передачі до суду та відкритті підозрюваним і їхнім захисникам.
Захисникам, які прибули на ознайомлення, були надані скановані копії матеріалів провадження. Ознайомлення з матеріалами справи підозрюваних та захисників триває вже 57 днів.
Слідство звертає увагу всіх зацікавлених сторін, що початок розгляду справи в суді залежить саме від сторони захисту та самих підозрюваних.
Щодо замовників та організаторів злочину - слідство триває. Нацполіцією виконана величезна робота і справу Павла Шеремета буде доведено до кінця.





Происшествия «Водій на Волині на смерть збив 21-річну журналістку»
Происшествия «Рашисты готовятся к новым массовым атакам, – разведка»
Мир «Ілон Маск подав до суду на OpenAI та Microsoft і вимагає до $134 млрд компенсації»
Мир «Вторжение США в Гренландию сделает Путина "самым счастливым человеком в мире", – премьер Испании»
Мир «Пропутінські шпигунські черниці проникають до Швеції, – The Telegraph»
Политика «Споры из-за Гренландии не повлияли на поддержку Украины, заявили в ЕС»