Жінка посадила гелікоптер на шкільну стоянку, щоб купити морозива
Поліція пред'явила звинувачення пілоту.
У Канаді гелікоптер, який раптово приземлився, здивував жителів сільського муніципалітету Тісдейл провінції Саскачеван. Виявилося, пасажирка хотіла купити морозиво.
Мер населеного пункту Ел Джелліко проїжджав повз і побачив, як червоний вертоліт сідає на шкільну парковку , перендає unian.ua.
Після посадки з транспортного засобу вилізла жінка і попрямувала до ресторану швидкого харчування неподалік.
"Ну, я вирішив, що хтось, певно, зголоднів. ... Однак перш за все подумав, що так, швидше за все, не варто було робити", - зазначив мер.
Згодом поліція повідомила, що 34-річному пілоту пред'явили звинувачення через небезпечну експлуатацію повітряного транспорту. 7 вересня він має з'явитися до суду.
За словами правоохоронців, пасажирка зайшла в ресторан і купила торт-морозиво. При цьому вертоліт приземлився в районі неподалік від міського оздоровчого комплексу, а під час посадки підняв у повітря пил і бруд.
Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.





Мир «Трамп заявив про готовність зустрітися з верховним лідером Ірану за умови мирної угоди»
Происшествия «З початку повномасштабної війни РФ атакувала понад 900 об’єктів портової інфраструктури»
Происшествия «Митрополит РПЦ Іларіон перевозив саме кокаїн, – поліція Чехії»
Политика «Будапешт зняв заборону на виділення 6,6 млрд євро з фонду ЄС для України»
Здоровье «За межами білих халатів: життя медиків, які теж потребують підтримки»
Спорт «Гнатишин піднялася з 233-го місця рейтингу до титулу чемпіонки Європи»