13:52 / 16.06.2026 Киев

ДТП у Києві: автобус в’їхав у зупинку, є постраждалі

У Дарницькому районі Києва автобус №63 врізався у зупинку громадського транспорту. На місці дорожньо-транспортної пригоди на вулиці Бориспільській працюють медичні служби, обставини події наразі уточнюються. Про аварію повідомили в соцмережах.

Наразі правоохоронці та відповідні служби встановлюють деталі зіткнення транспортного засобу з конструкцією зупинки.

За попередньою інформацією, унаслідок аварії постраждали дві жінки. Свідки події зазначають, що водієві автобуса під час руху стало зле, що, ймовірно, і стало причиною ДТП.

Підготував: Сергій Дага

ТЭГИ: