Чоловік убив дружину, тривалий час підсипаючи їй отруту в їжу
Експертиза показала, що причиною смерті жінки стала хвороба печінки, викликана отруєнням хімічною речовиною, яку їй тривало підсипали у їжу.
За словами пресслужби Київської міської прокуратури, 60-річна киянка останній рік свого життя весь час хворіла. Перед смертю вона була фактично прикута до ліжка.
«У неї набрякали руки та ноги, випадало волосся, не було сил та апетиту. Всього за рік цілком здорова людина перетворилась на тяжко хвору — двічі перебувала у лікарнях, втім щойно поверталась додому, її самопочуття погіршувалось», — йдеться у повідомленні прокуратури.
За даними слідства, причиною такого стану жінки лікарі називали токсичний гепатит, однак що викликало раптову хворобу, пояснити не могли. У весь цей час поруч з нею був її цивільний чоловік, з яким вона прожила разом більше 20 років.
Згодом експертиза показала: причиною смерті жінки стала хвороба печінки, викликана отруєнням хімічною речовиною, яку їй підсипали у їжу.
«Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом тривалого часу труїв жінку її цивільний чоловік. Після її смерті він забрав усі заощадження померлої та її машину Сузукі, сказавши рідним, що авто згоріло в Ірпені під час окупації», — додають у прокуратурі.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Польща, Норвегія та Німеччина закуплять для України ракети Patriot, - Сікорський»
Политика «Сикорский: судьба войны зависит от решения ЕС по замороженным российским активам»
Наука и техника «Вчені допустили "супервибух" на Сонці»
Общество «З 1 січня 2026 року зростуть виплати родинам загиблих захисників»
Политика «На переговорах зі США питання гарантій безпеки для України залишилося нерозв'язаним, – WSJ»
Экономика «Мінфін оцінює потенційний прибуток від експорту зброї в 100 млрд грн»