На головній ялинці країни запалили вогні (відео)
Фото: t.me/KyivCityOfficial
У середу, 6 грудня, на Софійській площі в Києві узапалили вогні на головній новорічній ялинці України. Святкова ялинка засяяла в центрі столиці ілюмінацією, яку традиційно увімкнули до Дня Святого Миколая, який цього року відзначається на два тижні раніше через перехід на новоюліанський календар.
Цю новорічну ялинку встановили та прикрасили за рахунок меценатів, як і у минулому році. Варто відзначити, що вибір прикрас для неї був здійснений з огляду на енергоефективність через обмеження використання світла.
У церемонії запалення вогнів взяли участь керівництво столиці, представники адміністрації, а також численні мешканці та гості Києва.
BAGNET нагадує, з 1 грудня резиденція Святого Миколая розпочинає свою роботу у Великій лаврській дзвіниці Національного заповідника "Києво-Печерська лавра".
Підготував: Сергій Дага





Политика «Пєсков сказав, за яких умов відбудеться зустріч Путіна із Зеленським»
Мир «У Навроцького уже відхрещуються від Орбана і звинувачують уряд у пропаганді проти президента»
Политика «Росія використовує свой «культурні центри» для організації антиукраїнських протестів у ЄС»
Мир «Власти Ирана назвали условия перемирия с США и требует прекратить "морскую блокаду"»
Происшествия «Спецслужбы РФ хотели осуществить кровавые теракты в украинских школах: СБУ и Нацпол предотвратили»
Политика «Принц Гарри обратился к Путину: Еще есть момент, чтобы остановить эту войну (видео)»