Загибель людей біля укриття в Києві: затримано 3 посадовців та охоронця поліклініки
Фото: ukryttya_gk-press.if.ua
У межах розслідування загибелі в Києві людей, які не могли зайти до укриття поліклініки під час повітряної тривоги, затримано 3 посадовців та охоронця поліклініки. Про це в ефірі телемарафону розповів керівник Деснянської окружної прокуратури Києва Антон Єфімов.
Повідомляється, що затримано першого заступника Деснянської РДА, директора медзакладу та його заступника, а також охоронця.
"Трьом затриманим службовим особам готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України - службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки, охоронцю - за ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України - залишення в небезпеці, яке призвело до смерті", - сказав він.
Єфімов повідомив, що охоронець поліклініки, в укриття якої не змогли потрапити люди під час повітряної тривоги, був тверезим.
За словами Єфімова, тверезий стан охоронця підтвердило медичне дослідження.
Однак, за результатами розслідування, укриття дійсно було закрите.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський і Трамп сьогодні проведуть спільну розмову з лідерами Європи»
Спорт «Триразовий чемпіон Європи Сіверт Баккен помер через гіпоксичну маску»
Политика «Украина и США формируют "Дорожную карту" процветания до 2040 года»
Мир «Американські політики побоюються, що Трамп може поназивати всі будівлі США на честь себе»
Происшествия «Батькам варто підтримувати підлітків з вибором майбутньої професії, а не робити популярні помилки, - експертка»
Общество «"Це вже не просто тиск. Це транснаціональна схема": велике інтерв’ю з Денисом Федоркіним»