Аптеки мають позбутись від ще трьох препаратів, заборонених в Україні
В Українських аптеках заборонена реалізація трьох лікарських препаратів: знеболюючого "Ренальган-Біолік", антисептика "Біосепт" і назального спрею "Назо-спрей".
Відповідні розпорядження, підписані 23 серпня, повідомляє на своєму офіційному сайті Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками, інформує ukrinform.ua.
"Заборона "Біосепта" і "Назо-спрея" - тимчасові. Що стосується "Ренальган-Біоліка", то аптеки зобов'язані знищити наявні запаси препарату або ж повернути його виробнику", - йдеться у повідомленні.
"Ренальган-Біолік" використовується для симптоматичного лікування больового синдрому при спазмах гладкої м'язової тканини внутрішніх органів.
Український антисептик "Біосепт" призначається для дезінфекції шкіри рук. Його заборона пов'язана з "невідповідністю вимогам аналітичної нормативної документації до реєстраційного посвідчення".
Держслужба зобов'язала аптеки помістити тимчасово заборонені препарати в карантин до наступного розпорядження.
17 серпня в Україні заборонена реалізація 68 лікарських препаратів, 43 з яких - російського виробництва. Основною причиною заборони є ввезення даних препаратів на територію України з порушенням вимог законодавства. Усі аптеки повинні знищити зазначені препарати або повернути виробникові.
До слова, серед заборонених препаратів є ліки українського, німецького, польського, угорського, болгарського, бельгійського, французького, румунського, датського, іспанського, італійського й австрійського виробництва.





Политика «Отношения Трампа и Зеленского стали совсем другими, – Госдеп США»
Происшествия «Хакери стверджують, що навесні 2022 року Єрмак листувався з Собчак»
Происшествия «ВАКС отримав 10 мільйонів, а народ — чергову виставу від "героя кол-центрів"»
Мир «22 лютого 2022 року у Гаазі топчиновники обговорювали можливий напад, але не вірили у вторгнення»
Политика «Зеленський заявив, що питання виробництва систем ППО Patriot в Україні вже "вирішене політично"»
Происшествия «Посадовицю ТПП підозрюють у вимаганні 100 тис. євро у виробника дронів»