Скандал у Києві: військові вимагають звільнити керівництво лікарні швидкої допомоги
Військові вимагають негайного звільнення керівництва лікарні швидкої допомоги в Києві.
Про це заявила керівниця патронатної служби «янголи» Третього армійського Корпусу Олена Толкачова.
Подібну вимогу озвучив і ветеран Олег Симороз.
Наприкінці квітня - на початку травня в Київській лікарні швидкої медичної допомоги проводили внутрішнє розслідування за скаргою Толкачової. Йшлося про такі порушення, як неналежне ставлення до військовослужбовців, відсутність ліків та первинних розхідних матеріалів та переслідування лікарів, які намагались говорити правду.
27 травня відбулося засідання робочої групи, де було представлено проєкт Акту службового розслідування. Документ не відображає реального масштабу та системності виявлених порушень.
Попри встановлені факти службової недбалості:
- жодна відповідальна особа не була покарана;
- директор Віктор Дорош не надав письмових пояснень комісії на вказані у Акті порушення;
- у проєкті Акту відсутні рішення та заходи, які б відповідали тяжкості виявлених порушень.
Враховуючи вагу встановоених порушень спільнота просить:
- звільнення директора і призначення нового керівника через відкритий конкурс;
- обов’язкової участі у конкурсній комісії представників громадськості, ветеранів, волонтерів та військових, які проходили лікування у лікарні.
"Київська лікарня швидкої допомоги є одним із закладів прицільної евакуації військовослужбовців з поля бою і не може розплачуватись життям та здоровʼям воїнів через недбале керівництво", - наголошує Толкачова.





Политика «Терміновий лист Трампу і Конгресу: Зеленський просить продовжувати співпрацю»
Происшествия «Мати загиблого військового заявила про інцидент у гімназії: дитину вигнали з класу»
Общество «Майже сотня видів тварин може зникнути через війну»
Мир «Росія готує великий літній наступ, ситуація лишається складною»
Политика «В Угорщині назвали умову зустрічі Мадяра із Зеленським»
Общество «"Дозвіл за долари": прокуратура затримала головного архітектора Франківська та двох посадовців на хабарі у $26 тисяч»