18:55 / 10.07.2024 Здоровье

ZDOROVI отримали від МОЗ статус критично важливого підприємства у військовий час для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення

Гуманітарна організація ZDOROVI, яка з першого дня повномасштабного вторгнення створила ефективну систему постачань медичної допомоги по всій Україні та спрямувала свої зусилля на допомогу жертвам військових дій вдруге отримала статус критично важливої організації. 
Статус підтверджується офіційним наказом Міністерства охорони здоров’я та визначає організацію критично важливою для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. 

Від початку повномасштабного вторгнення ZDOROVI забезпечили майже 1200 українських лікарень медичною допомогою на суму понад 21 мільйонів доларів. На сьогодні ZDOROVI — одні із лідерів у технічному забезпеченні медичних установ дефіцитними ресурсами через організацію закупівель, зокрема, міжнародних та провайдери якісних змін у секторі охорони здоров'я, через впровадження проєктів менеджменту освіти, програм ментальної підтримки медичних команд та досліджень медичної галузі.

Як зазначає засновниця ZDOROVI Наталія Тулінова: “Ми вдячні нашим партнерам за готовність підтримувати та реагувати на виклики, з якими зіткнулись українські лікарні під час війни. Ми з великою шаною ставимось до медиків, які продовжують рятувати життя та проявляти героїзм на робочих місцях.  Ми продовжуємо наполегливо  працювати і, завдяки нашим Захисникам, працюємо не тільки над розв’язанням поточних завдань, а й будуємо довгострокову стратегію відновлення та розбудови нової медицини в Україні”.

Раніше організація посіла перше  місце у номінації “Доброчинність в охороні здоров’я у “Національному конкурсі “Благодійна Україна”-2023” та увійшла до рейтингу ТОП 100+ транспарентних доброчинних організацій України.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких  ІСАР Єднання,  Global Giving, Americares, USAID, Action Against Hunger, International Rescue Committee, Nova Ukraine, Razom for Ukraine, Stichting Vluchteling, MedGlobal, GIZ, CMMB, MedShare, Міжнародний фонд «Відродження»  та інші благодійні фонди та організації.