Туреччина допоможе Україні з реабілітацією військових
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Україна і Туреччина домовились про співпрацю у сфері реабілітації військовослужбовців ЗСУ. Зазначається, що домовленостей було досягнуто на зустрічі заступниці міністра оборони України Наталії Калмикової із надзвичайним і повноважним послом Туреччини в Україні Мустафою Левентом Більгеном.
"Ми дуже вдячні за допомогу, яку Україні надає Турецька Республіка. Тепер її перелік поповнився співпрацею у секторі реабілітації. Нещодавно розпочато пілотний проект з реабілітації військовослужбовців", - сказала вона, повідомляє Міноборони України.
За словами Калмикової, метою цього проекту є створення ефективного реабілітаційного простору за участі цивільних та військових закладів охорони здоров’я, соціальних служб та органів місцевого самоврядування. У Міноборони нагадали, що пілотний проєкт включає в себе, зокрема, створення центрів досконалості - закладів, які візьмуть на себе лідерство у сфері реабілітації.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Безпекова співпраця: Україна та Саудівська Аравія домовилися працювати разом»
Мир «Евросоюз потеряет позиции, если пойдет за Трампом, – Кошта»
Политика «Быстрое вступление Украины в ЕС невозможно, но сближение нужно ускорить, – Мерц»
Происшествия «Шокуючі знахідки в телефоні київсього стрільця (відео)»
Одесса «Атака дронов на Одессу: повреждены дома и гостиница, есть пострадавшие»
Происшествия «Уродженці Прикарпаття оголосили підозру за пропаганду тоталітарних режимів і звеличування Сталіна»