Завдяки БФ "Квітна" Тетяна Омельченко зможе продовжити лікування раку у жовтні
Хвора на рак молочної залози Тетяна Омельченко зможе продовжити лікування онкологічного захворювання у жовтні. Оскільки завдяки допомозі Благодійного фонду “Квітна” жінка отримала життєво необхідні їй медикаменти.
“Я висловлюю щиру вдячність фонду та усім небайдужим людям за підтримку і допомогу з ліками. Якою б сильною духом не була онкологічно хвора людина, її життя — це лікування. Коли ви перераховуєте гроші на ліки чи терапію людини з раком, то продовжуєте її життя, — розповідає Тетяна Омельченко. — Я хочу жити. І завдяки вам я буду жити. Боротимусь до останнього подиху. Дякую Богу і вам”.

Тетяна Омельченко — підопічна БФ “Квітна” та мама українського військового, який з початку повномасштабної війни боронить Україну. Більш ніж три роки жінка лікується від раку грудей. На жаль, поки що захворювання не відступає і, аби досягнути ремісії, Тетяні щодня потрібно приймати протипухлинні препарати і ліки для підтримки організму.

Збір коштів на лікування Тетяни здійснюється двома способами:
- LiqPay на сайті БФ “Квітна”. Заходьте в розділ “Допомогти” — “Тетяна Омельченко”. Під світлиною жінки натискайте червону кнопку “Допомогти” (https://kvitna.org/8640-tetyana-omelchenko.html);
- Перераховуйте гроші на розрахунковий рахунок з призначенням “Тетяна Омельченко”: UA193052990000026005026805254.





Происшествия «Жінку засудили за збирання коноплі на цвинтарі»
Общество «Секрет соковитих дерунів: обсмажений фарш і ложка сметани»
Политика «К осени я выдвигаю самый масштабный список санкций против РФ с начала войны, – Каллас»
Мир «РФ развернула 59 механических пусковых направляющих у границ Украины – The Telegraph»
Мир «США набирають вагу у Вірменії, але Росія й Іран залишаються в грі»
Политика «Уряд визначив принципи роботи, цілі та персональну відповідальність за виконання завдань»