У Китаї скасовують тести на коронавірус для туристів
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Представник китайського МЗС Ван Веньбінь оголосив, що з 30 серпня Китай скасує тести на коронавірус для туристів. Про це пише центральний телеканал Китаю CCTV.
Втім, посадовець уточнив, чи продовжать місцеві регулятори проводити вибіркові ПЛР-тести в аеропортах.
Зазначимо, що Китай дотримувався політики "нульової терпимості" до COVID-19 до кінця 2022 року, але під тиском масових протестів пішов на поступки й помʼякшив обмеження.
З січня цього року при вʼїзді вимагали здати експрес-тест за 48 годин до прибуття, а в травні КНР поновила видачу віз іноземцям.
BAGNET нагадує, що за даними Міністерства охорони здоров’я, наразі на території України циркулює 14 штамів коронавірусу, секвенування на мутації буде продовжено під час епідсезону 2023/2024.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Польське громадянське суспільство нагородило Зеленського власним орденом на знак солідарності»
Политика «Зеленський: Лукашенко має тиждень, щоб прибрати техніку з кордону, інакше це зробимо ми»
Политика «Зеленский назвал условия возобновления переговоров с Россией»
Происшествия «На Киевщине собаки породы кане-корсо насмерть загрызли 79-летнюю женщину»
Политика «Британія розробляє недорогі ракети для України, – ЗМІ»
Мир «Японія вперше після Другої світової продає військові кораблі за кордон»