13:53 / 14.03.2023 Здоровье

США виділять майже 120 млн доларів українській медицині

Фото: gettyimages.com

США нададуть Україні фінансування обсягом 118,5 млн доларів на допомоги у боротьбі з поширенням ВІЛ/СНІД.

Як повідомляє сторінка уряду України, виділення коштів анонсував глобальний координатор США з питань СНІДу Джон Н. Нкенґасонґ. Програма розрахована на два роки - 59,5 млн доларів планується виділити у 2024 році та ще 59 млн доларів - у 2025 році.

Надзвичайна ініціатива Президента США з надання підтримки країнам у боротьбі з ВІЛ/СНІД полягає у наданні технічної допомоги та певного обсягу безпосередніх послуг, що мають забезпечити максимальну якість, масштаби охоплення та результативність національних заходів з відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД.

BAGNET зазначає, Ізраїль виділить понад 200 млн доларів на українську медичну інфраструктуру, яка опікуватиметься питаннями охорони здоров’я та психологічної допомоги.

Естонія розглядає можливість передачі Україні мобільних медичних амбулаторій, які дозволять забезпечувати медичними послугами населення в постраждалих від війни регіонах.

Для поліпшення медичних можливостей української армії уряди Естонії, Нідерландів та Норвегії погодилися подарувати Україні польовий госпіталь.

Підготував: Сергій Дага