Уряд спрямував понад 30 млрд грн на потреби Міноборони
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Кабінет Міністрів України 8 жовтня направив 36,6 млрд грн на потреби Міністерства оборони для підвищення боєздатності країни, повідомив міністр оборони Денис Шмигаль.
Ці кошти планують використати на пріоритетні напрями: розвиток оборонно-промислового комплексу, впровадження новітніх технологій, розширення виробничих потужностей оборонної промисловості та закупівлю зброї й техніки.
Окрім того, ще 500 млн грн виділили на підтримку вітчизняних виробників озброєнь.
Уряд уже затвердив проєкт Держбюджету-2026 і передав його до Верховної Ради. У документі на оборону передбачено 2,8 трлн грн (27,2% ВВП) — це на 168,6 млрд грн більше, ніж у 2025 році.
На виробництво озброєнь закладено щонайменше 44,3 млрд грн для українських боєприпасів, ракет, систем протиракетної оборони, авіаційної та бронетанкової техніки.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Україна ближче до миру, ніж будь-коли, – Зеленський»
Общество «Особливий статус російської мови в Україні скасовано»
Общество «Вибіркова сліпота НАЗК: чому Микола Капацина недоторканний, а інші миколаївські депутати — за ґратами»
Происшествия «"Квартал 95" створив нову компанію без Міндіча, щоб уникнути санкцій»
Мир «Парламент Нідерландів виділив для України додаткові гроші»
Происшествия «Російський фельдшер на прізвисько "доктор зло" катував поранених українських воїнів»