ЗСУ отримає від Швеції допомогу на мільярд
Швеція оголосила про надання Україні 18-го пакету військової допомоги на 13,5 млрд шведських крон ($1,23 млрд), передає видання Dagens Nyheter.
Міністр оборони країни Пол Йонсон зауважив, що це найбільший розмір допомоги для нашої держави від початку повномасштабного вторгнення РФ. За словами Йонсона, зараз ініціатива у війні належить Росії, і він вважає, що Європа має взяти на себе велику відповідальність за підтримку України.
«Ми фінансуємо, серед іншого, українські інвестиції у безпілотники та далекобійні ракети», – зазначив міністр і додав, що йдеться про 90 млн доларів підтримки, а загалом $178 млн спрямують на підтримку виробництва озброєнь в Україні в межах «данської моделі».
Шведські збройні сили передадуть обладнання. Також наша держава отримає 16 бойових катерів, 1500 протитанкових ракет, 146 вантажівок та 200 протитанкових гранатометів.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Єрмаку відмовили: ВАКС залишив без змін рішення щодо запобіжного заходу»
Политика «Три ключа к миру: Глава МИД Украины Андрей Сибига назвал составляющие успеха»
Общество «Опитування показало високий рівень тривоги в Україні щодо бідності та якості освіти»
Происшествия «"Працівників служби безпеки банків" ошукали українців майже на 3 млн гривень»
Политика «Україна має перемогти не лише Росію, а й "совок" у правосудді, - Зеркаль»
Экономика «Шмігаль шукає рішення, як підвищити зарплати працівникам ЧАЕС»