Державі потрібно знайти 100 мільярдів, щоби задовольнити вчителів, - нардеп
Щоб підвищити розмір зарплат учителям удвічі, потрібно знайти додаткові 100 мільярдів гривень, передає Інтерфакс-Україна слова голови комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака.
"Для того, щоб зараз підняти заробітні плати вдвічі, потрібно плюс 100 млрд грн.... Друга історія в тому, що весь державний бюджет України йде на потреби Збройних сил. Наші партнери не фінансують нашу війну. Усі інші видатки, включно з медициною та освітою, соціальні видатки та пенсії, фінансують наші партнери", – сказав депутат від "Слуги народу".
Водночас, за словами голови комітету, тільки збільшення зарплат недостатньо для того, щоб утримати людей у професії та мотивувати молодих іти в професію.
У зв'язку з цим він наголосив на необхідності, окрім підвищення зарплат, створювати сучасний освітній простір, а також змінювати систему перепідготовки та перекваліфікації вчителів.
Підготувала: Ніна Петрович





Киев «Удар по Лаврі – це кінець ілюзіям про "культуру" держави-агресора»
Мир «Чеський прем'єр унеможливив продаж літаків Україні»
Экономика «НАК "Нафтогаз" збільшив імпорт електроенергії з Європи для стабілізації енергосистеми»
Экономика «Малий бізнес зникає: У Києві закрився кожен восьмий ФОП»
Мир «Катастрофа на Філіппінах: затонув пором із сотнями пасажирів на борту, багато загиблих»
Политика «Франція передала Україні БПЛА Rodeur 330: дальність – до 500 км»