Завтра світло буде майже цілий день
25 липня заходи обмеження не будуть застосовуватись до 16:00 годиние повідомило Укренерго, а з 16:00 до 22:00 буде діяти одна черга відключень.
Сьогодні, до 20:00 подовжене скасування обмежень у Львівській, Рівненській, Волинській, Херсонській, Закарпатській, Івано-Франківській, Вінницькій (частково), Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій (частково), Миколаївській та Одеській областях.
Споживачі кожної області, які не належать до переліку об'єктів критичної інфраструктури, розділені на шість черг (груп), повідомило Укренерго.
"Застосування обмежень до трьох черг означає, що для половини споживачів у кожному регіоні одночасно застосовані погодинні відключення. Якщо застосовано більше, ніж три черги графіків - обмеження розповсюджуються на більшу кількість споживачів", - сказали у компанії.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Спротив триває: 1530-та доба протистояння України збройній агресії Росії»
Шоу-биз «Вийшла книга з сотнями паспортних фотографій світових зірок»
Мир «Гарні новини від "сусідів": у Ленінградській області зупянявся аеропорт»
Происшествия «Після розмінування на Київщині висаджують ліси і старт у Тетерівському лісництві»
Мир «Держсекретар США відвідає Рим та Ватикан на тлі конфліктів з Папою та Італією, – ЗМІ»
Киев «У Києві з 4 травня частково обмежать рух Оріхуватським шляхопроводом»