У 43% бізнесів мобілізовані до ЗСУ фахівці критичних спеціальностей (опитування)
Більшість компаній - 83% - мають мобілізованих до лав Збройних Сил України співробітників. Про це свідчать результати щоквартального опитування "Бізнес під час війни" Європейської бізнес асоціації (ЄБА).
З них у 51% компаній мобілізовано до 10% військовозобов'язаних, у 25% компаній мобілізовано до 20% співробітників, у 5% – до 40% співробітників. Водночас у 43% бізнесів мобілізовані фахівці критичних спеціальностей, включно з інженерами, ІТ-фахівцями, електриками, механіками, машиністами, водіями.
Внаслідок бойових дій 38% компаній зазнали безпосередніх втрат, а 21% мають активи, що залишилися на окупованих територіях. 33% бізнесу повідомляють про втрати до $1 млн, 37% – про втрати до $10 млн, 10% – понад $10 млн.
Водночас все більше компаній відновлюють повноцінну діяльність – зараз таких у ЄБА 68%. У січні у повному обсязі працювало 54%, а в жовтні 2022 року – 44% компаній. З деякими обмеженнями продовжують працювати 31% компаній, а ще 1% не працює взагалі.





Общество «Мобілізація з 1 квітня: Міноборони заперечує початок реформи»
Происшествия «У Києві силовики викрили агентурну мережу РФ, яка готувала вбивства військових і волонтерів»
Общество «Два дня в Ивано-Франковске раздавались взрывы: мэр сделал заявление»
Экономика «Україна отримала 1,3 млрд доларів від Японії в рамках проєкту PEACE in Ukraine»
Политика «Рішення про вихід Сполучених Штатів зі складу НАТО «не підлягає перегляду», – Трамп»
Происшествия «Лише кожен четвертий каховець залишився жити під окупацією»