Небезпечні види хімії: "надзвичайники" позапланово перевіряють "Укрхімтрансаміак"
10 серпня розпочалася перевірка на об’єктах підвищеної небезпеки державного підприємства «Укрхімтрансаміак». Перевірку стану цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки органами Державної служби України з надзвичайних ситуацій ініціював керівник державного підприємства «Укрхімтрансаміак» Вадим Трунов.
Наразі на об’єктах підприємства експлуатується понад 3800 одиниць обладнання підвищеної небезпеки, значна кількість якого потребує ґрунтовного технічного переоснащення. У той же час в ДП «Укрхімтрансаміак» відмічають, що на підприємтсві суворо дотримуються вимог техногенної та пожежної безпеки і цивільного захисту.
Здійснення позапланової перевірки дасть змогу глибинно вивчити стан справ у цих сферах, визначити актуальні проблемні питання та окреслити шляхи їх усунення й отримати об’єктивні дані, що враховуватимуться для оптимізації, збалансування й розширення бюджету під час розроблення стратегії «Великої модернізації», яку також невдовзі планується розпочати.
Інфоіндустрія за матеріалами ukrtransammiak.com.ua





Происшествия «Прокуратура засекретила справи по СЗЧ»
Общество «Як взимку швидше засинати»
Происшествия «Стрельба в Сумах: пострадали две несовершеннолетние девушки»
Происшествия «Тендерний фаворит регіоналів Іщенко заробляє на енергетиці, фігурує у розслідуванні і може зливати інформацію РФ»
Происшествия «Спротив триває: 1386-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Мир «Велика Британія попередила про загрозу втрати Атлантики через РФ»