Працівнику ТЦК на Черкащині невідомі кинули у двір вибухівку
Ілюстративне фото з відкритих джерел
На Черкащині невідомі кинули вибухівку на подвір’я працівника місцевого територіального центру комплектування. Від вибуху ніхто не постраждав.
Про це повідомляє Черкаський обласний центр комплектування та соціальної підтримки.
Інцидент стався 30 травня в селищі Катеринопіль, де невідомі кинули вибухівку на подвір’я будинку сержанта Збройних сил України, який служить у 4 відділі одного з районних військкоматів.
Члени сім’ї, які перебували на подвір’ї, не постраждали. Про інцидент було повідомлено правоохоронцям.
В обласному ТЦК розповіли, що цей працівник військкомату приєднався до ЗСУ з початком повномасштабної війни, його син також воює на фронті, а дочка втратила чоловіка на війні. У центрі також зазначили, що вибух на подвір’ї працівника ТЦК стався на тлі «ганебної інформаційної кампанії» з дискредитації українських військових.
Пам’ятаймо, що ворог вкладає у спроби деморалізувати українців і зруйнувати нашу згуртованість величезні ресурси. І саме на це робить свою головну ставку, — заявили в ТЦК і додали, що дезінформаційна атака ворога буде приречена за умови відповідального ставлення українців до інформації із соцмереж і медіа.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Процес тристоронніх переговорів припинено через війну в Ірані, – Зеленський»
Общество «ВПС України чекають на додаткові французькі "Міражі", – Міноборони»
Общество «Новий етап обміну: з російського полону можуть повернути 300 українців»
Политика «Україна ділиться досвідом протидії безпілотникам із країнами Перської затоки, – Каллас»
Наука и техника «OpenAI розглядає співпрацю з НАТО щодо використання ШІ»
Политика «Зеленський Орбану: Дамо адресу цієї особи нашим хлопцям, Нехай вони йому дзвонять»