Французькі політичні клоуни закликали зняти санкції із Росії
Більшу частину французької делегації склали депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Республіканці".
Французькі депутати, що прибули з візитом до анексованого Криму, закликали скасувати санкції проти РФ.
Про це повідомляє ТАСС.
Так, віце-президент комісії з європейських справ французького парламенту Жером Ламбер, що належить до радикальних лівих, заявив, що виступає проти введених Заходом санкцій щодо Росії. "Ми проти санкцій, які зачіпають Росію і, зокрема, Крим", - сказав він в Сімферополі.
З аналогічною заявою виступив і голова французької делегації Тьєррі Маріані.
"У той час як США знімають блоки з Куби, я не бачу жодних причин, щоб Європа залишала санкції відносно Росії", - сказав він.
Маріані підкреслив, що, приїхавши в Крим, на собі відчув санкції.
"Наші телефони зараз не працюють, тому що європейські компанії відмовляються працювати на цю зону", - зазначив він.
Як повідомлялося, група проросійськи налаштованих французьких депутатів заявила про намір поїхати до Росії та анексованого Криму.
Варто зауважити, що більшу частину французької делегації склали депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Республіканці".
Водночас МЗС України попередив французьких депутатів про можливу заборону на в'їзд на територію України у випадку поїздки на окупований півострів. Візит депутатів засудили і в МЗС Франції, назвавши його порушенням міжнародного права.





Политика «В США прошла встреча украинской и американской делегаций»
Общество «День волонтера: в Україні вшановують тих, хто щодня наближає Перемогу»
Мир «Генерал НАТО предупредил о росте гибридных угроз»
Мир «Замах на Скрипаля був санкціонований Путіним, – уряд Британії»
Мир «Америка вітає нову G20, – Рубіо»
Наука и техника «Kia презентувала футуристичний концепт автомобіля»