У Криворізьких лікарнях залишаються шестеро поранених після атаки на пасажирський потяг
У лікарнях Криворіжжя залишаються шестеро поранених після атаки на залізницю, зокрема на цивільний пасажирський поїзд у Криворізькому районі, повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.
Він пояснив, що за медичною допомогою додатково звернувся 58-річний чоловік. Постраждалого госпіталізували для надання відповідної допомоги.
"На зараз у лікарнях шестеро поранених через цю атаку росіян на цивільний поїзд", - повідомив Олександр Ганжа.
Ворожий дрон вдарив по одному з вагонів приміського поїзда під час руху у Криворізькому районі Дніпропетровської області.
Росія атакувала потяг другого лютого. Одна людина через атаку загинула. Усіх постраждалих госпіталізували та надали необхідну медичну допомогу.
Підготувала: Ніна Петрович





Мир «КСИР официально закрыл Ормузский пролив и угрожает поджигать корабли»
Общество «Більшість чехів вважають, що українці успішно інтегруються, – опитування»
Происшествия «Россия готовит новые атаки по инфраструктуре Украины, – разведка»
Происшествия «Шість американських військових катапультувалися після удару ППО Кувейта»
Политика «Стамбул стане новим майданчиком для проведення тристоронніх переговорів, – Bloomberg»
Мир «Тегеран заявив про атаку на ядерний об'єкт у Натанзі»