У школі Дніпра стався вибух під час демонстрації боєприпасів учням
У Дніпрі в одному з навчальних закладів стався вибух під час демонстрації боєприпасів учням. Унаслідок інциденту постраждали двоє дітей. Про це повідомляє поліція міста Дніпра.
Інформація про надзвичайну подію з’явилася 23 лютого в соціальних мережах. Правоохоронці одразу прибули на місце. Там працювала слідчо-оперативна група та ювенальні поліцейські.
За попередніми даними, вибух і задимлення сталися під час показу учням демонстративних боєприпасів. Поліціянти зафіксували обставини події та провели першочергову перевірку.
Двоє неповнолітніх отримали легкі тілесні ушкодження. Медики надали їм необхідну допомогу.
Наразі правоохоронці визначають правову кваліфікацію події та вирішують питання про відкриття кримінального провадження.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Головком Драпатий заборонив штурмовим полкам поповнювати особовий склад»
Политика «Режисеру "Собачого серця", "Тараса Бульби" та "Майстра та Маргарити" оголосили підозру»
Происшествия «Російський удар по Павлограду: загорівся торговельний комплекс, постраждали восьмеро людей»
Политика «Зеленський обговорив з Венсом посилення ППО та наслідки війни для світових ринків»
Происшествия «Армія ворога продовжує спроби штурмів малими групами на Харківщині та Сумщині – ДПСУ»
Шоу-биз «Фредді Крюгер повертається: Paramount готує перезапуск хорору "Кошмар на вулиці В'язів"»